Mevsim İstanbul’un yeni projesi; Mevsim İstanbul Çengelköy Anadolu yakasının deniz semtlerinden olan Çengelköy’de ilgi çekiyor.
İstanbul’un ve Anadolu yakasının merkezi lokasyonunda Çengelköy’de bulunan Mevsim İstanbul Çengelköy projesi, yaşam konforunu, yorgunluk unutturan ayrıcalıklarıyla birlikte size sunuyor.
Mevsim İstanbul Çengelköy Projemizde 2+1, 3+1, 4+1, 3+1 Dubleks, 4+1 Dubleks, 4,5+1 Dubleks ve 6,5+1 Dubleks konut seçenekleri olmak üzere toplamda 48 adet konutumuz bulunuyor. Geniş aileler, yeni evliler ya da yatırım amaçlı alacaklar için, birçok olasılık mevcut. Farklı büyüklükteki daireleriyle, farklı büyüklükteki ailelerin mutluluk kaynağı…
Eşsiz daire planları ile sizin konforunuz ve huzurunuz için mutfağınızdan, salonunuza her yerde zeka dolu dokunuşlarla çözümler üretiyoruz.
Az katlı blokların yer aldığı proje deniz manzarası ve ferah daireleriyle dikkat çekiyor. Kapalı otoparklarla site içi araç trafiğini minimuma indiren projede site sakinlerinin güvenli ve keyifli zaman geçirmesi hedefleniyor.
Ana yollara son derece yakın bir noktada yükselen proje. Burhaniye Metrobüs durağına 3 km, E5 bağlantı yoluna 4 km, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 5 km, FSM köprü bağlantı yoluna 4 km, İstanbul Havalimanına 45 km, Sabiha Gökçen Havalimanına 30 km uzaklıkta yer alıyor.
Mevsim İstanbul Çengelköy, Ulaşım alternatiflerinin bol olduğu, eğitim ve sağlık kuruluşlarına yakınlığı ile çeşitlilik sunuyor.
Her mevsim açan ve yaz kış baharı yaşatan birbirinden güzel seçenekleriyle çiçek gibi daireler Mevsim İstanbul Çengelköy’de sizleri bekliyor..
İçerisinde bulundurduğu, yürüyüş yolları, kamelyalar, çocuk oyun alanları, 1700m² peyzaj ve sosyal yaşam alanlarıyla, şehir kalabalığından uzakta doğayı size sunan Mevsim İstanbul Çengelköy huzuru ayaklarınıza seriyor. Proje çevresi, Giriş-Çıkışla beraber katlarda bulunan 7/24 kamera sistemi ve güvenlik ekibi ile korunan projede güvenlik maksimum seviyede sağlanıyor.

Mevsim İstanbul’a ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.