+90 (212) 294 02 03

instagram youtube whatsapp


info@mevsimistanbul.com

envelope briefcase building newspaper phone-square home

BAHÇEŞEHİR PROJESİ

Anasayfa / Projeler / Satışı Devam Eden Projeler / Bahçeşehir Projesi

LOKASYON

DIŞ MEKAN FOTOĞRAFLAR

360-degrees Sanal Tur

Bahçeşehir’de Keyifli Yaşam,

 

İstanbul'un en gözde lokasyonlarından Bahçeşehir ‘de Sarılar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen “Mevsim İstanbul Bahçeşehir” projesi, 32.212m² arsa alanı üzerinde villa konsepti ile yeniden hayat buluyor.

 

Ayrıcalıkların konforla birleştiği 33 adet tam müstakil ve 56 adet ikiz villa seçenekleri sunan Mevsim İstanbul Bahçeşehir, genişlikleri ve işlevsellikleriyle sahiplerine keyif adına birçok farklı imkan tanıyor.

İstanbul’da şehirleşmenin yeni merkezi olan Bahçeşehir’e mimari tasarımı ve inşaat kalitesiyle damga vuracak olan proje, tasarladığı tam müstakil villalar ile bölgedeki müstakil villa ihtiyacını da karşılamayı hedefliyor.

 

Teknik donatılarıyla hayatı kolaylaştıran detayların hiçbirinin atlanmadığı, Mevsim İstanbul Bahçeşehir projesi; Tripleks 5+1 villalarında yüksek tavan, geniş bahçe, bol ışık alan yaşam alanları, geniş metrekareler, depo alanları ve otopark alanları ile konforlu bir yaşam vadediyor.

 

İçerisinde, sakinlerine huzurlu bir yaşamın yanı sıra ihtiyaç duyacakları her türlü sosyal imkanı sağlayan projenin ayrıcalıkları arasında açık yüzme havuzu, fitness alanları, kafe, sauna, buhar odası gibi sosyal donatılarıyla kalite anlayışının keyfini çıkaracaksınız…

İÇ MEKAN FOTOĞRAFLAR

SOSYAL TESİSLER

TANITIM VİDEOSU

 

Her mevsim açan ve yazı kışı

baharı yaşatan birbirinden güzel seçenekleriyle çiçek gibi  daireler Mevsim İstanbul’da.

İLETİŞİM

Hamidiye Mahallesi

Alp Sokak No: 7

Kağıthane/İSTANBUL


instagram youtube whatsapp 360-degrees Sanal Tur 

© Copyright Mevsim İstanbul  2021

home building newspaper phone-square
home briefcase building newspaper phone-square