+90 (212) 294 02 03

instagram youtube whatsapp


info@mevsimistanbul.com

envelope briefcase building newspaper phone-square home

KAĞITHANE PROJESİ

Anasayfa / Projeler / Tamamlanan Eden Projeler / Kağıthane Projesi

LOKASYON

DIŞ MEKAN FOTOĞRAFLAR

Mevsim İstanbul Kağıthane  projesi 3 blokta 181 daireden meydana geliyor. Projede bloklar 10 katlı olarak tasarlandı. Mevsim İstanbul'da 2+1 daireler 93 ile 152 metrekare, 3+1 daireler 143 ile 257 metrekare, 4+1 daireler 249 ile 255 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Kağıthane'de yükselen Mevsim İstanbul projesi TEM'in hemen yanında yer alıyor. Belgrad Ormanı manzarasına sahip projede 2+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor. 1+0 ve 1+1 dairelere yer verilmeyen projede ayrıca 30 adet lüks Loft daire bulunuyor. Mevsim İstanbul projesi tam bir aile projesi olarak tasarlandı.

 

Mevsim İstanbul’un her metrekaresi güvenliğiniz ve rahatınız için tasarlandı. Kamera sistemiyle izlenen Mevsim İstanbul’da sevdikleriniz de kafanız da rahat edecek.

 

Her daireye ait depo alanı, Kapalı havuz, Mini futbol ve basketbol sahaları, Müzik, Sinema ve oyun odaları, Peyzaj alanı, Araçla veya toplu taşımayla birçok ulaşım imkanı Ve tüm bunlara ek olarak, İstanbul’un içinde fakat İstanbul’un karmaşasından uzakta bir yaşam...

 

Mevsim İstanbul projesi Nişantaşı Üniversitesi'ne 1,5 kilometre, Axis ve Vadi İstanbul AVM'ye 2,5 kilometre, TEM'e 4 kilometre, 4. Levent'e 5 kilometre, Haliç Kongre Merkezi'ne 6,5 kilometre, Maslak, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Eyüp'e 7 kilometre, Beşiktaş'a 8 kilometre, Taksim'e 9 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 23 kilometre, 3. Havalimanı'na 30 kilometre mesafede bulunuyor.  A plus konseptinde tasarlanan Mevsim İstanbul projesinde daire sahiplerine kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna, oyun, müzik ve sinema odaları, otopark gibi sosyal donatılar sağlanıyor.

İÇ MEKAN FOTOĞRAFLAR

SOSYAL TESİSLER

TANITIM VİDEOSU

 

Her mevsim açan ve yazı kışı

baharı yaşatan birbirinden güzel seçenekleriyle çiçek gibi  daireler Mevsim İstanbul’da.

İLETİŞİM

Hamidiye Mahallesi

Alp Sokak No: 7

Kağıthane/İSTANBUL


instagram youtube whatsapp 360-degrees Sanal Tur 

© Copyright Mevsim İstanbul  2021

home building newspaper phone-square
home briefcase building newspaper phone-square